Hotel Africa

Основні зручності

  • Wi-Fi

  • Цілодобове обслуговування

  • Експрес-реєстрація заїзду/ виїзду

  • Кондиціонер

  • Розміщення з домашніми тваринами не дозволяється

Розташування

    На відстані 6 хвилин пішої прогулянки від Hotel Africa Haskovo є декілька цікавих туристичних місць, зокрема Turkish Mosque. Комфортабельний готель налічує 12 номерів з видом на місто та має камеру схову багажу і перукарню.

    На близькій відстані від комфортабельного готелю знаходиться кілька визначних пам'яток, наприклад Monument of the Holy Mother of God. Також Парк "Ямача" розташований майже за 1 км. Автобусна станція Автогара Хасково розміщена в межах 10 хвилин ходьби від Africa, водночас Bell Tower — на відстані 13 хвилин пішки.

    У номерах є система клімат-контролю. Крім того, вони мають гардероб і обідню зону. У номерах також є гардероб, письмовий стіл і звуконепроникні вікна. Власні ванні кімнати, що мають такі зручності, як фен і банні рушники, оснащені окремим туалетом і душем.

    Hotel Africa знаходиться недалеко від ресторану європейської кухні Calua hotel-restaurant.

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 20:00
    Реєстрація виїзду: до 12:00
    Номер ліцензіїХ4-ИК3-2ДХ-1А/2265/
    • Розміщення дітей та додаткові ліжка
    • Додаткові ліжка в номері не надаються.
    • Дитячі ліжка в номері не надаються.

    Варіанти номерів у Hotel Africa Хасково

    У номерах є система клімат-контролю. Крім того, вони мають гардероб і обідню зону. У номерах також є гардероб, письмовий стіл і звуконепроникні вікна. Власні ванні кімнати, що мають такі зручності, як фен і банні рушники, оснащені окремим туалетом і душем.

    Заїзд:
    Виїзд:
    Гості
    2 гостя

    Дорослі:

    2

    Діти:

    0
    Hotel Africa Хасково Інтер'єр фото Hotel Africa Хасково Номер фото Hotel Africa Хасково Зручності фото Hotel Africa Хасково Номер фото Hotel Africa Хасково Ліжка фото Hotel Africa Хасково Номер фото Hotel Africa Хасково Зручності фото
    Номер з двома односпальними ліжками

    Розмір: 30 м²

    Тип ліжка: 1 Ліжко King-size

    Детальніше +
    Hotel Africa Хасково Ліжка фото Hotel Africa Хасково Зручності фото Hotel Africa Хасково Номер фото Hotel Africa Хасково Номер фото Hotel Africa Хасково Деталі інтер'єру фото Hotel Africa Хасково Зручності фото Hotel Africa Хасково Деталі інтер'єру фото
    Номер з ліжком розміру "queen-size"

    Розмір: 30 м²

    Тип ліжка: 1 Ліжко King-size

    Детальніше +
    Hotel Africa Хасково Деталі інтер'єру фото Hotel Africa Хасково Інтер'єр фото Hotel Africa Хасково Номер фото Hotel Africa Хасково Інтер'єр фото Hotel Africa Хасково Інтер'єр фото Hotel Africa Хасково Туалети фото
    Апартаменти

    Розмір: 28 м²

    Тип ліжка: 1 Ліжко King-size

    Детальніше +
    Hotel Africa Хасково Ліжка фото Hotel Africa Хасково Кухня фото Hotel Africa Хасково Умивальники фото Hotel Africa Хасково Зручності фото Hotel Africa Хасково Зручності фото Hotel Africa Хасково Номер фото Hotel Africa Хасково Ліжка фото
    Номер з ліжком розміру "queen-size"

    Розмір: 28 м²

    Тип ліжка: 1 Ліжко King-size

    Детальніше +
    Hotel Africa Хасково Інтер'єр фото Hotel Africa Хасково Номер фото Hotel Africa Хасково Номер фото Hotel Africa Хасково Номер фото Hotel Africa Хасково Туалети фото Hotel Africa Хасково Номер фото Hotel Africa Хасково Номер фото Hotel Africa Хасково Коридори фото Hotel Africa Хасково Зручності фото Hotel Africa Хасково Ресторан фото
    Номер-студіо з ліжком розміру "queen-size"

    Розмір: 28 м²

    Тип ліжка: 1 Ліжко King-size

    Детальніше +
    Hotel Africa Хасково Ліжка фото Hotel Africa Хасково Деталі інтер'єру фото Hotel Africa Хасково Номер фото Hotel Africa Хасково Ліжка фото Hotel Africa Хасково Ванна кімната фото Hotel Africa Хасково Зручності фото Hotel Africa Хасково Номер фото
    Двомісний номер

    Розмір: 30 м²

    Тип ліжка: 1 Ліжко King-size

    Детальніше +
    Hotel Africa Хасково Деталі інтер'єру фото Hotel Africa Хасково Ліжка фото Hotel Africa Хасково Деталі інтер'єру фото Hotel Africa Хасково Умивальники фото Hotel Africa Хасково Зручності фото Hotel Africa Хасково Деталі інтер'єру фото Hotel Africa Хасково Номер фото Hotel Africa Хасково Зручності фото Hotel Africa Хасково Зручності фото Hotel Africa Хасково Номер фото
    Двомісний номер

    Розмір: 30 м²

    Тип ліжка: 1 Ліжко King-size

    Детальніше +
    Hotel Africa Хасково Номер фото Hotel Africa Хасково Ліжка фото Hotel Africa Хасково Деталі інтер'єру фото Hotel Africa Хасково Ліжка фото Hotel Africa Хасково Деталі інтер'єру фото Hotel Africa Хасково Зручності фото Hotel Africa Хасково Номер фото Hotel Africa Хасково Умивальники фото Hotel Africa Хасково Зручності фото Hotel Africa Хасково Номер фото
    Двомісний номер

    Розмір: 30 м²

    Тип ліжка: 1 Ліжко King-size

    Детальніше +
    Hotel Africa Хасково Екстер'єр фото Hotel Africa Хасково Номер фото Hotel Africa Хасково Логотип фото Hotel Africa Хасково Інтер'єр фото Hotel Africa Хасково Деталі інтер'єру фото Hotel Africa Хасково Зручності фото Hotel Africa Хасково Ліжка фото Hotel Africa Хасково Ліжка фото Hotel Africa Хасково Поблизу фото Hotel Africa Хасково Зручності фото
    Номер-студіо з ліжком розміру "queen-size"

    Розмір: 30 м²

    Тип ліжка: 2 Односпальні ліжка

    Детальніше +
    Hotel Africa Хасково Ліжка фото Hotel Africa Хасково Номер фото Hotel Africa Хасково Ліжка фото Hotel Africa Хасково Ліжка фото Hotel Africa Хасково Зручності фото Hotel Africa Хасково Умивальники фото Hotel Africa Хасково Умивальники фото
    Апартаменти

    Розмір: 30 м²

    Тип ліжка: 2 Односпальні ліжка або 1 Ліжко Queen-size

    Детальніше +
    Hotel Africa Хасково Інше фото Hotel Africa Хасково Ліжка фото
    Номер Делюкс з двома односпальними ліжками

    Розмір: 28 м²

    Тип ліжка: 2 Односпальні ліжка

    Детальніше +
    Hotel Africa Хасково Інтер'єр фото Hotel Africa Хасково Інтер'єр фото Hotel Africa Хасково Інтер'єр фото Hotel Africa Хасково Зручності фото
    Номер Делюкс з двома односпальними ліжками

    Розмір: 28 м²

    Тип ліжка: 2 Односпальні ліжка

    Детальніше +

    Розташування Hotel Africa Хасково

    Визначні місця
    Хороші ресторани
    Транспорт

    Відгуки гостей про Hotel Africa Хасково

    Тут ви можете знайти перевірені відгуки, опубліковані нашими користувачами на цьому сайті

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.

    Відгук не надіслано.

    Спробуйте ще раз.

    Дякуємо, що підписалися
    Валюта
    • USD Долар США
    • EUR Євро
    • GBP Фунт стерлінгів
    • AUD Австралійський долар
    • CAD Канадський долар
    • BRL Бразильський реал
    • CNY Китайський юань
    • CZK Чеська крона
    • DKK Данська крона
    • HKD Гонконзький долар
    • ILS Ізраїльський новий шекель
    • JPY Японська єна
    • MYR Малайзійський рингіт
    • NZD Новозеландський долар
    • NOK Норвезька крона
    • PLN Польський злотий
    • RON Румунський лей
    • RUB Російський рубль
    • SAR Саудівський ріал
    • SGD Сінгапурський долар
    • ZAR Південноафриканський ранд
    • KRW Південнокорейська вона
    • SEK Шведська крона
    • CHF Швейцарський франк
    • TRY Турецька ліра
    • UAH Українська гривня
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Тайський бат
    Виберіть мову
    Перегляньте найкращі доступні тарифи
    Введіть дати, щоб побачити ціни
    Заїзд:
    Виїзд:
    Гості
    2 гостя

    Дорослі:

    2

    Діти:

    0
    Hotel Africa Хасково